Biedronki

Biedronki małe do sali wleciały,

Ze swoją panią bawić się chciały.

Tańczyły, klaskały, piosenki śpiewały

Wraz z kolegami pięknie pracowały.

I choć czasem coś spsocą jak każdy, wiecie

Biedronki  to najlepsze dzieciaki na świecie.

I tak już co dzień do sali wędrują

Uczą się pilnie, pięknie malują.

Każda biedronka świat chętnie poznaje,

By światu pokazać skrzydła wspaniałe.

S. Sz.

Biedronki to MY

Grupę Biedronek w roku 2023/2024 tworzą dzieci w wieku 6 lat. Wśród nich jest 14 dziewczynek i 11 chłopców. Każdego dnia dzieci w przedszkolu wspólnie bawią się, uczą i spożywają posiłki, a także ćwiczą swoje umiejętności i prezentują swoje zdolności. Nad wszystkim czuwa ich pani, która dba o rozwój i edukację przedszkolaków. Dzięki wspólnym zajęciom dzieci poszerzają co dzień swoją wiedzę i uczą się prawidłowych wzorców zachowań, które obowiązują w „świecie dorosłych”.